Ambasadoři

Jako Google ambasadoři působí studenti a zaměstnanci Přírodovědecké fakulty. Neváhejte se na nás obrátit s jakýmkoli dotazem ohledně Google Apps či dalších Google technologií.

Pokud chcete rychle poradit, napište do naší veřejné poradny (notifikace přijde nám všem). Stejně tak můžete zaslat e-mail na:  ga-ambasador@natur.cuni.cz (dotaz skončí v poradně, tj. bude veřejný). Rádi Vám ale všechno ukážeme přímo u vašeho počítače. V takovém případě kontaktujte přímo vybraného ambasadora (budovy, kde se ambasadoři pohybují, není závazný). Pokud nebude některý z nás zrovna moci, tak se domluvíme mezi sebou.

Současný tým Google ambasadorů na Přírodovědecké fakultě:

Josef Brůna

Benátská 2, na fakultě jsem výjimečně, zato online jsem (skoro) pořád. Profil na Google+ 
josef.bruna@natur.cuni.cz (e-mail a chat) 
V osobním i pracovním životě používám Kalendář, Gmail, Dokumenty/Disk, Skupiny, Weby, Formuláře, Analytics, Mapy/Earth, Code, Scholar + Upozornění, Youtube ... a rád vám pomohu s jejich používám. 

Lenka Honesová

Hlavova 8, kdy jsem ve škole

Něco o mně.
Vojtěch HAvlíček

Vojtěch Havlíček

Hlavova 8, ve škole jsem téměř každý všední den.

Celé prázdniny komunikuji s kolegy výhradně pomocí GA. Napište a nechte si ukázat proč využívat synchronizace Dokumentů, Kalendáře i výhody Gmailu.

 
Michal Šrámek 

Hlavova 8, Albertov 6, Viničná 5 i 7, Matematický a Fyzikální ústav (Ke Karlovu 3), AV ČR (IMG) v Krči   prakticky denně. Mailovou komunikací není problém se domluvit.
sramekmi@natur.cuni.cz (e-mail a chat)
michal.sramek5 (skype)
Comments