Google ambasadoři

Pro pomoc s Google Suite na PřF UK zadejte, prosím, požadavek do Help Desku


Projekt Google ambasadoři. Pomáhal našim uživatelům od implementace Google Apps v roce 2012 po několik dalších let. Nyní je projekt ukončen.O co jde?

Jsme parta pokročilých uživatelů Google aplikací na Přírodovědecké fakultě a své znalosti vám chceme předat. Rádi zodpovíme vaše otázky a přímo u vás předvedeme co všechno je možné. Samozřejmě pomůžeme s nastavením a kdykoli cokoli připomeneme a zopakujeme. A to vše s úsměvem;-)

Podpora Google ambasadorů je určena studentům a zaměstnancům Přírodovědecké fakulty Univerzity Karlovy a je poskytována zdarma. Uživatelům bez zaměstnaneckého nebo studijního vztahu s fakultou podporu z kapacitních důvodů neposkytujeme.


Koho a jak se mám zeptat?

Neexistuje hloupá otázka. Nás se můžete zeptat na cokoli a my vám zkusíme pomoci!

Nejrychlejší je ptát se veřejně v naší on-line poradně. Můžete se ptát na webu nebo zaslat e-mail na adresu ga-ambasador@natur.cuni.cz (směřuje do téže veřejné poradny). O dotazu se vždy dozví všichni ambasadoři a ti nejrychlejší odpoví (popř. zjistí informace od CIT či v rámci možností od Google).

Pokud je váš zájem širší (chcete se dozvědět a naučit něco nového) nebo máte specifický problém, který nechcete řešit veřejně, kontaktujte přímo ambasadory. V jejich seznamu najdete i informaci o jejich obvyklém pohybu v rámci fakulty. Můžete klidně napsat více ambasadorům (v čase dovolených je to preferovaná možnost).


Co mám čekat?

Na dotazy se pokusíme odpovídat velmi jednoduše a pokud možno rychle. V co největším počtu případů vás zkusíme navštívit u vašeho počítače (samozřejmě po předchozí domluvě) a ukázat vám co a jak. Víme, že je to mnohem efektivnější, než celodenní školení se spoustou informací najednou.

Kde hledat informace?

Nyní jste přímo u zdroje - ga.natur.cuni.cz - gratulujeme;-) Než se zeptáte, zkuste se podívat do často kladených dotazů, případně do ambasadorské on-line poradny.

Informace o novinkách přidáváme do naší komunity na Google+.
Comments